Była Sobie Książka

Tytuł projektu: BYŁA SOBIE KSIĄŻKA… - PODAJ DALEJ DOBRĄ WIADOMOŚĆ

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 8 – 12 lat mieszkających lub uczących się na terenie Powiatu Kolbuszowskiego.

Projekt realizuje MiPBP w Kolbuszowej. Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia Kreatywności 2014” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Celem projektu jest zaprezentowanie biblioteki jako miejsca przyjaznego dzieciom, zainteresowanie najmłodszych historią książki, pobudzenie w dzieciach nawyku kontaktu z zasobami biblioteki. W nawiązaniu do jubileuszu „650-lecia w służbie książki” i objęcia nad nim honorowego patronatu przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej (Rok 2014 Rokiem Czytelnika) zachęcenie do czytania literatury, rozwój zainteresowań i uzdolnień dzieci w różnych dziedzinach: kulturalnej, artystycznej, turystyczno-krajoznawczej.

• Data aktualizacji: 2024-04-15 13:19