Mój jest ten kawełek podłogi

Czwarty tydzień wakacyjnych zajęć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży rozpoczęto sezonem ogórkowym. W fabryce dobrej zabawy wykorzystano magię wzorów i kolorów do wykonania tajemniczych masek. Podczas pokazu mody balowej dzieciaki pokazały, że zabawa nie zna barier wiekowych. Natomiast supermoce były w zasięgu ręki dzieci z grupy starszej. Hitem na lato okazał się kalendarz marzeń. Zawodowcy pokazali, że marzenia są po to by się spełniły. Swój talent sceniczny zaprezentowali Biblioteczni Giganci. Serdecznie dziękujemy publiczności, która swoją obecnością stworzyła niepowtarzalny klimat. Nagrodzonym gratulujemy i gorące podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników konkursu Mój jest ten kawałek podłogi. Brawo dla Was!

Mój jest ten kawełek podłogi
  • Data aktualizacji: 2024-04-20 09:49