"Pierwsze koty, za płoty - o finansach... w bibliotece"

9 października 2019 roku w czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej, odbyło się spotkanie organizacyjne, związane z realizacją 6. Edycji „O finansach… w bibliotece”. Celem projektu jest przybliżenie osobom 50+ informacji dotyczących finansów publicznych. Zajęcia takie odbywają się w bibliotekach na terenie całej Polski.

Po rejestracji uczestników spotkań został przeprowadzony pierwszy moduł szkolenia zatytułowany „Przezorny zawsze ubezpieczony. Jak dobrze się ubezpieczyć”. W ogólną tematykę ubezpieczeń wprowadziła zebranych Irena Romerowicz – pośrednik ubezpieczeniowy.

W dalszej części szkolenia omówione zostały następujące zagadnienia:

1. Ubezpieczenia – pierwsze kroki,
  2. Dokumenty ubezpieczeniowe pod lupą,
  3. Zakup wybranej oferty rynku ubezpieczeniowego,
  4. Ochrona praw ubezpieczonych.

O finansach w... bibliotece

Projekt „O finansach…  w bibliotece – 6. Edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

O finansach... w bibliotece
  • Data aktualizacji: 2024-04-18 18:57