Wakacje w bibliotece

Drugi tydzień wakacji w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży upłynął pod hasłem „ Echo niesie się po lesie

W ramach letnich spotkań uczestnicy między innymi wzbogacali wiedzę o środowisku przyrodniczym oraz kształtowali wrażliwość na naturalne piękno lasu.  Starsze dzieci odbyły podróż do krainy naszych zmysłów. Rozpoznawały  i nazywały wszystkie zmysły oraz części ciała z nimi związane.  Uczestnicy zajęć brali udział w zorganizowanych zabawach i grach zespołowych na świeżym powietrzu. W czasie zajęć wakacyjnych dzieci wykonały kolorowe prace plastyczne związane z aktualną porą roku.

Wszystkim bardzo dziękujemy za uczestniczenie w zajęciach i cieszymy się, że możemy razem z Wami spędzić ten wakacyjny czas!

Wakacyjne spotkania
  • Data aktualizacji: 2024-04-24 11:54