Magia codzienności

Celem trzeciego tygodnia sierpniowych zajęć w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży było pokazanie dzieciom, że codzienność w bibliotece może być niezwykła. Na zajęciach w grupie młodszej powstały kartki z życzeniami dla serdecznego przyjaciela, wachlarzowe arbuzy i magiczne obrazki. Pamiętając o uśmiechu maluchy rywalizowały ze sobą w zabawie z pełzającymi gąsienicami a starsze dzieci miały przygodę z zawodem zręcznego kelnera. Zależnie od temperamentu i na wiele różnych sposobów dzieci starały się dostrzec magię codzienności tworząc opowieści różnej treści. Na zajęciach w grupie starszej powstały przestrzenne domki z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania oraz popcorn o smaku słonego karmelu i duże pizze z ulubionymi dodatkami. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach, za codzienny uśmiech, entuzjazm i spontaniczność.

Magia codzienności
  • Data aktualizacji: 2024-04-25 09:17