Dobre, bo polskie

W dniu 9 listopada 2022 roku odbyły się czwarte zajęcia z projektu „Kocham cię, Polsko – mój dom, moja Ojczyzna”, zatytułowane „Dobre, bo polskie – oryginalne i niepowtarzalne marki”. W pierwszej części spotkania, prowadząca Agnieszka Kosiorowska, zaprezentowała dzieciom typowo polskie wyroby. Dzieci poznały legendarne polskie marki, produkty rozpoznawalne i cenione nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

W części artystycznej spotkania dzieci wykonały metodą stempelkową prace plastyczne przedstawiające niezwykłe wyroby ceramiczne na wzór ceramiki bolesławieckiej.

Inspirując się najstarszą marką jubilerską istniejącą w Polsce W.KRUK uczestnicy spotkania wykonali własne, wyjątkowe bransoletki na rękę. Na zakończenie spotkania dzieci sprawdziły jak smakują przekąski marki Lajkonik.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za obecność, za entuzjazm i za spontaniczność. Do zobaczenia na kolejnych zajęciach w dniu 23 listopada 2022 roku.

Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia Kreatywności 2022” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Dobre, bo polskie
  • Data aktualizacji: 2024-04-24 11:54