STRONA GŁÓWNA KolBibTV

Werynia PDF Drukuj
Poniedziałek, 23 Luty 2009 23:30

Bibliotekarka: Opalińska Maria
Adres: Werynia 98, 36-100 Kolbuszowa

Telefon: (17) 22 71 823 (UWAGA NOWY NUMER)
Gadu-gadu: 18938345

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny Otwarcia

poniedziałek: 800- 1600
wtorek - piątek: 1100- 1900


UWAGA! Biblioteka Zaprasza

Minęły wakacje i już pierwszy miesiąc nauki przeszedł. Biblioteka w Weryni zaprasza dzieci i młodzież szkolną  a szczególnie tych co lubią czytać i malować w każdy poniedziałek na warsztaty. Zajęci prowadzone będą po lekcjach od godz. 15. Tematyka zajęć podana będzie na plakatach.

Mile widziany każdy uczestnik.


Przedszkolaki w Weryni

W dniu 10 października 2013 r, w kolejny już czwartek Filię Biblioteki Publicznej  w Weryni odwiedziły   pod opieką pani nauczycielki Danuty Żądło dzieci z Przedszkola Publicznego. Najmłodsi użytkownicy usług bibliotecznych wysłuchali ciekawych opowiadań ze zbioru „Kolorowe przedszkole”.

Pięknie wykolorowały jesienne grzyby odbite na urządzeniu wielofunkcyjnym. Recytowały wspólnie wierszyki, które już zdążyły nauczyć się w przedszkolu a nawet zaśpiewały piosenki. Obiecały odwiedzić Bibliotekę w następny czwartek. Biblioteka serdecznie zaprasza nie tylko najmłodszych ale i tych wcześniej urodzonych.

Informacje z filii

Ferie w Weryni


Zdjęcia z filii

Przedszkolaki w bibliotece