Zrealizowane Projekty

Od wielu lat biblioteka pozyskuje środki z różnych organizacji pomocowych. Najwięcej środków pozyskano z grantów Uni Europejskiej oraz dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Największym projektem zrealizowanym była "Rozbudowa i nadbudowa budynku Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej" ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 3.1 Obszary wiejskie Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Lista zrealizowanych projektów:

Oprawa obrazów w ramy ekspozycyjne do Galerii Sztuki w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej MiPBP w Kolbuszowej

Oprawa obrazów w ramy ekspozycyjne do Galerii Sztuki w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej

Zadanie pt. Wyposażenie obrazów malarskich w ramy ekspozycyjne do Galerii Sztuki mające na celu: Zachowanie dziedzictwa lokalnego

współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Siedlisko” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach projektu grantowego pn. „Zachowanie dziedzictwa lokalnego i wzmocnienie kapitału społecznego poprzez zakup wyposażenia oraz wydanie publikacji promujących obszar LSR”

Wartość dofinansowania: 8 862,00 zł

• Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39