Obserwacje urody letniej przyrody

W trzecim tygodniu wakacyjnych zajęć w bibliotece uczestnicy warsztatów udowodnili, że kreatywna twórczość jest na fali. Maluchy sprawdzały po co flamingom lustra i zaliczyły trochę zimy w środku lata z pingwinami i lodami. Odbyło się także wspólne przygotowanie i wypiekanie domowej tekturowej pizzy z ulubionymi dodatkami. W celu dostrzeżenia walorów zdrowotnych pobytu na świeżym powietrzu przeprowadzono różne gry i zabawy m.in. poczuj, przeżyj i uśmiechnij się. By się nie pogubić wśród wysp dalekich dzieci z grupy starszej zaprojektowały chronologicznie swoje autorskie filmy na papierowej retro kliszy. Piątkowe zajęcia o pięknej Polsce zamknęły tydzień poświęcony obserwacjom urody letniej przyrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do dzieci, które ubrały się na biało-czerwono i pokazały, że patriotyzm nie ginie odśpiewując polski hymn narodowy.

Obserwacje urody letniej przyrody
  • Data aktualizacji: 2024-04-25 09:17