Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej w dniu 19 października 2018 roku miała przyjemność gościć w swych murach pisarkę Elżbietę Cherezińską. Spotkanie prowadził Dyrektor biblioteki Andrzej Dominik Jagodziński. Spotkanie zgromadziło spore tłumy Czytelniczek i Czytelników nie tylko z powiatu kolbuszowskiego. Autorka chętnie odpowiadała na pytania z widowni. Wiele osób kupowało jej książki, aby na zakończenie pełnej pasji podróży w przeszłość porozmawiać i zdobyć autograf.

Wśród wielu książk należy wymienić takie tytuły, jak: Gra w kości (2010), Legion (2013), Turniej cieni (2015), Harda (2016), Królowa (2016) czy Płomienna korona (2017). Jej książki to prawdziwe lekcje historii. Dają niesamowitą przyjemność i lekkość czytania o sprawach, wydarzeniach ważących na losach osób, narodów i dziejów.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Instytutu Ksiązki „Tu czytamy !”  Dyskusyjne Kluby książki. Serdecznie dziękujemy.

• Data aktualizacji: 2024-04-25 09:17