Wakacje w filii Przedbórz 2021

Szybko i wesoło upłynęły lipcowe zajęcia wakacyjne zorganizowane przez Filię biblioteki w Przedborzu. Wśród atrakcji które urozmaiciły tegoroczne spotkania w bibliotece znalazły się głośne czytanie bajek, prace plastyczne ,  konkurs na najlepszego czytelnika, gry planszowe, puzzle oraz zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Wakacyjne spotkania wypełniały uczestnikom wolny czas i zapewniły dobrą zabawę, ale również zachęcały do czytania  i rozwijania różnych zainteresowań. Dzieci mimo różnego wieku tworzyły zgraną grupę co zaowocowało nowymi przyjaźniami. Podczas zajęć  dzieci miały swobodny dostęp do bogatego księgozbioru z którego ochoczo korzystały wypożyczając książeczki do domu.
Wakacyjne zajęcia w Filii Przedbórz  po raz kolejny potwierdziły, że Biblioteka nie jest cichym i nudnym miejscem, lecz pozwalającym wypełnić swój czas twórczą, wesołą zabawą i pracą w gronie koleżanek i kolegów. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w wakacyjnych zajęciach  oraz za miło spędzony czas.

Wakacje 2021
Wakacyjne prace