Lekcja biblioteczna " Podróże z Nelą - Małą Reporterką" w filii biblioteki w Przedborzu

2 czerwca podczas lekcji bibliotecznej w filii biblioteki w Przedborzu uczniowie klasy „I” razem z Nelą Małą Reporterką przenieśli się do Australii aby tam śledzić jej przygody i poznać ciekawe zwierzęta. Na początku naszego spotkania obejrzeliśmy prezentację z której  dowiedzieliśmy się kim jest Nela, ile ma lat i dlaczego zaczęła podróżować. Każdą podróż opisuje w swoich książkach, które są dostępne w sieci naszych bibliotek i które z wzbudziły wśród dzieci duże zainteresowanie. Z podróży do Australii powstała książka "Nela na Wyspie Kangura" w której opisuje życie tych zwierząt w ich naturalnym środowisku.  W drugiej części spotkania  dzieci uzupełniały karty pracy i wykonały pracę plastyczną z kangurem.

Podróże z Nelą
  • Data aktualizacji: 2024-04-18 18:57