Słowa mają moc

Jak każdego roku Oddział dla Dzieci i Młodzieży przygotował specjalną ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci spędzających ferie zimowe w mieście. Pierwszy tydzień Ferii w bibliotece 2024 przebiegł pod hasłem „Słowa mają moc”. Uczestnicy ferii brali udział w grach i zabawach integracyjnych inspirowanych książkami. Pomysłowości i kreatywności nie zabrakło dzieciom przy tworzeniu opowiadań fabularnych i zaszyfrowywaniu informacji. Wszystkie dzieci bardzo chętnie brały udział w wykonywaniu prac plastycznych. O tym, że dobrze być blisko pokazały prace przedstawiające rozgrzewające kominki. Podczas zajęć poświęconych ciekawostkom o Układzie Słonecznym powstały kosmiczne dzieła. Mimo braku śniegu w bibliotece pojawiły się cesarskie pingwiny i zaśnieżone domki oraz najmodniejsze w tym sezonie książki. Serdecznie dziękujemy dzieciom, że tak chętnie i z tak dużym zaangażowaniem brały udział w bibliotecznych spotkaniach.

Słowa mają moc
  • Data aktualizacji: 2024-04-27 11:44