Biblioteczna Maskotka Czeka na Imię

konkursu na imię dla bibliotecznego misia – maskotki

Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ogłasza konkurs na imię dla bibliotecznego misia – maskotki, która  będzie towarzyszyła młodszym dzieciom w czasie lekcji bibliotecznych. Imię  powinno kojarzyć się z biblioteką, ma być stosunkowo krótkie i wpadające w ucho.

1. Konkurs skierowany jest do młodszych czytelników w wieku do 12 lat chętnych do wzięcia w nim udziału.
  2. Konkurs odbywać się będzie dwuetapowo.
  3. Pierwszy etap konkursu polega na wrzuceniu do skrzynki wystawionej w Oddziale dla Dzieci propozycji imienia maskotki. Na złożonym kuponie należy umieścić imię i nazwisko, telefon kontaktowy.
  4. Pierwszy etap trwać będzie od 9 marca do 15 kwietnia 2024 r.
  5. Spośród złożonych kuponów komisja wybierze najpopularniejsze i najciekawsze

propozycje imion, których lista zostanie umieszczona na Facebooku Biblioteki.

1. Drugi etap trwać będzie od 18 kwietnia do 26 kwietnia l2024 r.
  2. Drugi etap polega na głosowaniu na wybraną propozycję poprzez kliknięcie „Lubię

to” na Facebooku Biblioteki.

8.Zwycięży to imię, które będzie miało najwięcej polubieni /oddanych głosów.

1. Jeśli zwycięskie imię zostało zaproponowane przez kilku autorów, to spośród nich

drogą losowania zostanie wybrany i nagrodzony jeden autor/pomysłodawca

imienia.

1. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
  2. Rodzice lub opiekunowie zwycięzcy konkursu muszą wyrazić pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb konkursu. Formularz oświadczenia dostępny będzie w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży

1. Wręczenie nagrody nastąpi w maju 2024 r. w trakcie obchodów Tygodnia Bibliotek

Wymyśl dla mnie imię
  • Data aktualizacji: 2024-05-04 18:30