Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Wszystkie aktualności

Liczba odsłon: 443523

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW

Uprzejmie informujemy, że Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna – centrala będzie czynna od 4 maja - poniedziałek. W czerewcu będzie otwarta w następujących dniach i godzinach:

poniedziałek: 1100 - 1830

od wtorku  do piątku: 800 - 1830

sobota: 730 - 1430

 

Biblioteka ogranicza swoje usługi do wypożyczeń i zwrotów książek.

Podstawowe zasady korzystania z biblioteki:

  1. Czytelnik zwraca książki wykorzystując wrzutomat lub odkładając do pudeł znajdujących się w holu.
  2. Zamawianie i wypożyczanie książek odbywa się przy wyznaczonych stanowiskach wypożyczalni i oddziału dla dzieci. Zachęcamy do zamawiania książek przez Internet lub telefonicznie pod nr 17 2270220 (w. 25 wypożyczalnia, w. 28 oddział dla dzieci).
  3. Do holu biblioteki czytelnik wchodzi w maseczce, po uprzednim zdezynfekowaniu rąk.
  4. W holu biblioteki jednorazowo mogą przebywać 4 osoby, które są zobowiązane do zachowania bezpiecznej odległości ( zgodnie z naklejonymi  na posadzce taśmami).
  5. Wyjście z biblioteki będzie się odbywać przez podwórko wewnętrzne biblioteki wychodzące na ul. Piłsudskiego. Droga będzie oznakowana.

 

Filie biblioteczne zostaną otwarte 6 maja br. natomiast Oddział Edukacji Kulturalnej i Regionalnej 12 maja br. Te jednostki będą pracować wg niezmienionego grafiku.

W Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej tym samym czasie w sali głównej może przebywać 6 osób zwiedzających natomiast w sali multimedialnej, w której nie będzie można samodzielnie korzystać z ekranów dotykowych, 2 osoby.

 

Prosimy o wzajemną wyrozumiałość …….damy radę.

nprc
serce
  • Data aktualizacji: 2023-12-08 09:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 5 682 079