Wszystkie aktualności

Liczba odsłon: 458615

Jubileusz 15 lat Dyskusyjnych Klubów Książki

15 lat działają przy naszej Bibliotece Dyskusyjne Kluby Książki.

Z tej okazji, w czwartek (16.09.2021) w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej naszej Biblioteki odbyło się  spotkanie DKK działających przy Wypożyczalni Głównej oraz filiach.

Pandemia mocno zakłóciła nasze comiesięczne spotkania, więc takie wydarzenie sprawiło nam wszystkim ogromną radość.

Dziękujemy naszym Klubowiczkom za to, że z nami jesteście przez te wszystkie lata. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i motywowanie nas dzień po dniu.

Dzięki Wam wiemy, ze nasza praca ma sens, a nasze działania są potrzebne. Mamy nadzieję na kontynuowanie spotkań przez szereg następnych lat.

Pani Basi i Pani Beacie szczególnie dziękujemy za to, że zabrały nas w cudowny świat swojej poezji. Jesteście Panie Cudowne!

Za wsparcie w organizacji spotkania bardzo dziękujemy: Instytut Książki – pan  Jakub Pacześniak, koordynator wojewódzka DKK Podkarpacie – dr Marcelina Janisz, Nadleśnictwo Kolbuszowa – nadleśniczy dr Bartłomiej Peret.

IMG 1903
  • Data aktualizacji: 2024-03-28 11:39