Wakacje w bibliotece w Weryni

Za nami wakacyjne spotkania w filii biblioteki w Weryni. Spotykaliśmy się, by razem pracować, malować, rysować, tworzyć, a także, by wspólnie porozmawiać o książce, ulubionym bohaterze, czy swoim pluszaku. Nasze spotkania zaowocowały wieloma pracami, które dzięki życzliwości pana Grzegorza Starca, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Weryni prezentujemy na wystawie w szkole.

Niezwykle ciekawe spotkanie w "Izbie Pamięci " w Weryni przygotowała dla nas wieloletnia nauczyciel, pani Weronika Sondej. Mogliśmy obejrzeć ciekawą wystawę i posłuchać historii naszej "Małej Ojczyzny".

Lipcowe popołudnia mijały nam w miłej i twórczej atmosferze, barwiliśmy sól i tworzyliśmy barwne krajobrazy, pianką do golenia wyrażaliśmy nasze uczucia i wyczarowaliśmy letnią łąkę. Ułożyliśmy zabawną historyjkę obrazkową łącząc bohaterów bajek, tych starszych i tych współczesnych.

Na zakończenie zajęć pani Maria Opalińska, wieloletnia bibliotekarka i obecna przewodnicząca KGW w Weryni, pomogła nam przygotować i upiec pyszne pizzerinki. Było smacznie i bardzo wesoło.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wakacyjnych spotkaniach. Dziękujemy panu Dyrektorowi SP w Weryni za życzliwość. Dziękujemy za nieocenioną pomoc pani Weronice i pani Marysi. Dziękujemy rodzicom za zaufanie ,uczestnikom za zaangażowanie i radosne popołudnia. Zapraszamy do biblioteki.

Wakacje8
Wakacje9