Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej

Relacje

Bądź na czasie - znajdź drogę do biblioteki. Jak zachęcić dzieci do czytania i korzystania z biblioteki

Drodzy Czytelnicy

Obchodzimy Tydzień Bibliotek 2020. Niestety nie możemy realizować naszych spotkań stacjonarnie, ale pragniemy w tym czasie być blisko naszych czytelników. Wychodzimy do Was z propozycją obejrzenia prezentacji multimedialnej pod hasłem „Bądź na czasie – znajdź drogę do biblioteki” w trzech odsłonach. Każda z nich wychodzi naprzeciw Rodzicom i odsłania jak razem ze swoimi dziećmi „Zasmakować w Bibliotece”. Pierwsza część omawia zalety czytania, druga w formie poradnika jest podręcznym instruktarzem – jak wykreować dziecko na aktywnego czytelnika? oraz trzecia, zawierająca wskazówki jakie książki należy wybierać. Zapraszamy do wspólnego, rodzinnego oglądania…

Bądź na czasie - znajdź drogę do biblioteki. Jak zachęcić dzieci do czytania i korzystania z biblioteki, cz. I - „Zalety czytania”.

Bądź na czasie - znajdź drogę do biblioteki. Jak zachęcić dzieci do czytania i korzystania z biblioteki, cz. II - „Niezbędnik rodzica”.

Bądź na czasie - znajdź drogę do biblioteki. Jak zachęcić dzieci do czytania i korzystania z biblioteki, cz. III - „Na tropie dobrej książki”.

nprc
serce
PITax.pl
  • Data aktualizacji: 2020-09-23 13:20
  • |
  • Licznik odwiedzin: 3 338 753