Moje prawa moje obowiązki

Ja, Ty, On, My, Wy, Oni, to temat zajęć, które odbyły się pierwszego grudnia 2021 roku. Było to już szóste spotkanie w ramach projektu „Między legendą a historią”. Uczestnicy wspólnie analizowali treść wiersza Marcina Brykczyńskiego „Prawa dziecka”, a następnie wykonali prace plastyczne nawiązujące do omawianego tematu. Celem zajęć było również uświadomienie dzieciom, że oprócz praw mają również obowiązki. Dzieci zapisywały na zielonych kartkach obowiązki, które mają w domu, a na czerwonych w szkole, po czym je indywidualnie omawiali. W drugiej części spotkania z okazji zbliżającego się szóstego grudnia, odbyła się zabawa Mikołajkowa. Uczestnicy zabawy po wylosowaniu konkretnej osoby mieli napisać dla niej coś miłego i umieścić w pudełeczku ozdobionym według własnego pomysłu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Na kolejne spotkanie zapraszamy piętnastego grudnia 2021 roku

Projekt realizuje MiPBP w Kolbuszowej. Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu  „Akademia Kreatywności 2021” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Moje prawa moje obowiązki
  • Data aktualizacji: 2024-04-18 18:57