Spotkanie z serii "Cała Polska Czyta Dzieciom"

We wtorek, 10 maja 2022 r., w Czytelni im. Kazimierza Skowrońskiego odbyła się kolejna edycja kolbuszowskich spotkań z serii "Cała Polska Czyta Dzieciom”. W tym roku do akcji włączyli się pracownicy biblioteki.

Uczestnikami spotkania były dzieci z kolbuszowskich przedszkoli.

Przybyli goście wysłuchali fragmentów książki Beaty Krupskiej "Sceny z życia smoków”, poznali jedną z przygód zielonego żółwika Franklina oraz obejrzeli bajkową inscenizację w oparciu o utwór Julii Donaldson pt. "Miejsce na miotle".

Na koniec spotkania najmłodsi zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z bohaterami przedstawienia, w których wcielili się bibliotekarze.

Dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za przybycie oraz  mile spędzony wspólnie czas.

Organizatorem spotkania był Oddział dla Dzieci i Młodzieży oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Głośne czytanie odbyło się w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 2022.

• Data aktualizacji: 2024-03-18 12:43