Uśmiech jest już w drodze

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych pod hasłem Uśmiech jest już w drodze za nami. W ramach akcji „Wakacje w bibliotece” uczestnicy spędzili czas na zabawach integracyjnych, edukacyjnych i ruchowych.  Dzieci zdobywały wiedze na temat zdrowego żywienia oraz dowiedziały się co nieco o dziwacznych owocach. Uwieńczeniem tematów omawianych na zajęciach były prace plastyczne. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy biorą udział we wspólnej zabawie. Zapraszamy na kolejne już w następnym tygodniu. Młodsze dzieci spotykają się we wtorki i środy natomiast starsze w czwartki i piątki. Celem naszych działań jest zagospodarowanie w ciekawy sposób czasu wolnego, a także dostarczenie miłych wrażeń z uczestnictwa w imprezach bibliotecznych.

Wakacje w bibliotece
  • Data aktualizacji: 2024-04-25 09:17