Najważniejszych rzeczy nie nabywa się za pieniądze

W dniu 23 listopada 2022 roku odbyły się piąte zajęcia z projektu „Kocham cię, Polsko – mój dom, moja Ojczyzna”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, że „Najważniejszych rzeczy nie nabywa się za pieniądze”. Pani psycholog Agnieszka Tyczka przeczytała dzieciom fragment książki „Mały Książę” i uświadomiła dzieciom, co w życiu jest ważne oraz jaką wartością jest rodzina. Uczestnicy zajęć zastanawiali się jak dbać o rodzinę, kto z rodziny jest najważniejszy, co sprawia, że kogoś się lubi oraz jak zachować się żeby mieć przyjaciela. W drugiej części spotkania, podczas zabaw ruchowych, uczestnicy warsztatów wykształcali umiejętność współpracy.

Na zajęciach powstały ilustracje do opowiadania „O ciepłym i puchatym”. W ostatniej części spotkania dzieci dowiedziały się jak ważny jest uśmiech oraz dobre słowa wypowiadane do innych osób. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za twórczą pracę i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na ostatnie zajęcia w dniu 7 grudnia 2022 roku.

Na realizację projektu biblioteka uzyskała dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia Kreatywności 2022” ze środków Regionalnej Fundacji Rozwoju „SERCE”.

Najważniejszych rzeczy nie nabywa się za pieniądze
  • Data aktualizacji: 2024-04-25 09:17