Spotkanie z biblioteką

W dniu 7 grudnia 2023 r. Oddział dla Dzieci i Młodzieży odwiedziły dzieci ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kolbuszowej. Było to spotkanie z biblioteką, podczas którego młodzi sportowcy dowiedzieli się jak zapisać się do biblioteki, jak oznaczone są książki z katalogu dziecięcego oraz dowiedzieli się w którym dziale biblioteki można wypożyczyć gry planszowe a w którym filmy i audiobooki. Bardzo się cieszymy, że niektóre dzieci są czytelnikami Oddziału dla Dzieci i Młodzieży. Zachęcamy wszystkie dzieci do zapisania się do biblioteki, wypożyczania książek i do czytania każdego dnia.

„Gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie – w każdym razie wygra…”
Henryk Sienkiewicz

Spotkanie z biblioteką