Cała Polska Czyta Dzieciom

W tegorocznej odsłonie Tygodnia Bibliotek 2024 roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej zorganizowała XVII edycję kolbuszowskich spotkań z serii Cała Polska Czyta Dzieciom. W ramach głośnego czytania dzieci uczęszczające do przedszkoli w gminie Kolbuszowa wraz z opiekunkami miały okazję wysłuchać bajek odczytanych przez zaproszonych gości.

W dniu 9 maja 2024 roku zaproszenie do udziału w głośnym czytaniu przyjęły: dzieci z Przedszkola Publicznego nr 2 w Kolbuszowej, dzieci uczęszczające do Przedszkola Niepublicznego pw. Św. Józefa w Kolbuszowej oraz dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej. Lektorami tego dnia byli: Pani Barbara Szafraniec, Pan Waldemar Macheta, Pan Krzysztof Matejek oraz dyrektor biblioteki Pan Paweł Michno. W drugiej części spotkania przedszkolaki miały okazję obejrzeć bajkową inscenizację o Smerfach w opałach w wykonaniu pracowników biblioteki.

Drogie Dzieci, Drodzy Państwo serdecznie dziękujemy, że byliście z nami.

Cała Polska Czyta Dzieciom
  • Data aktualizacji: 2024-05-17 17:01