Konkurs fotograficzny „Pokaż, co czytasz, a powiem ci kim jesteś”

Rozpoczęliśmy wakacje! To dobry czas odpoczynek z fajną książkę. Pokażcie co czytacie, zróbcie zdjęcie i weźcie udział w konkursie wakacyjnym.

Jak zostać uczestnikiem konkursu?

1. Zrób zdjęcie zgodne z ideą konkursu "Ideą konkursu jest pokazanie w formie fotografii, co czytamy, kiedy i gdzie. Zadaniem uczestnika konkursu jest zrobienie zdjęcia osoby, która czyta książkę w formie papierowej lub cyfrowej tak, by zilustrować hasło „Pokaż, co czytasz, a powiem ci kim jesteś”.

2. Zdjęcie musi być w formie cyfrowej (rozmiar min. 800 na 600 pikseli) i twórca musi mieć wszystkie prawa do zdjęcia.

3. Posty publikujesz na stronie https://facebook.com/MiejskaiPowiatowaBibliotekaPublicznawKolbuszowej i oznaczasz „hashtagami”: #bibliotekakolbuszowa i #pokazcoczytasz.

4. Namawiaj znajomych do polubienia Twoich prac

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: Regulamin. Czekamy na zgłoszenia, najciekawsze prace nagrodzimy najnowszymi bestselerami książkowymi.

• Data aktualizacji: 2024-04-18 18:57