Tydzień Bibliotek w GBP Cmolas

Podczas zgaduj-zgaduli o książce dzieci wykazały się ogromną wiedzą. W trakcie gry w koło fortuny dzieci odgadywały hasła związane z książką i biblioteką, przy czym wykazały się sprytem i znajomością literatury dziecięcej. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodkości i pamiątkowe zakładki do książek.

Tydzień Bibliotek 2012 Cmolas

Spotkanie czytelnicze

14.05.2012r. odbyło się spotkanie z czytelnikami z klasy „Ib” Szkoły Podstawowej im. J. Czekanowskiego w Cmolasie pt. „Bajkowa olimpiada”. Podczas turnieju wiedzy o książce dzieci były bardzo aktywne i wykazały ogromną wiedzę o książce i literaturze dziecięcej . Co świadczy o tym ,że już najmłodsi bardzo dużo czytają. Natomiast zajęcia manualne np. rysowanie Kota w Butach z zawiązanymi oczami ,przyniosły  dzieciom dużo radości i uśmiechu. Na zakończenie spotkania dzieci również otrzymały słodkości i pamiątkowe zakładki do książek.

• Data aktualizacji: 2024-04-15 13:19